Vigonez Neptune - opinie

Mole pojawiły się w mojej kuchni nie wiadomo skąd i bardzo szybko robiło się ich więcej i więcej - byłam załamana, bo musialam kompletnie zrezygnować z uzywania jej, nie mówiąc juz o przygotowywaniu jedzenia. Wtedy zaczełam czytać opinie o Vigonez Neptune na mole i kupiłam spray do zwalczania moli. Załatwił sprawę dosłownie po kilku użyciach i mole na szczęście już nie wróciły. Mam nadzieję, że nie będę mieć z nimi kolejnego starcia, ale w razie czego wiem, że mam środek, który działa - polecam.:)
Larysa
Mrówki pojawiły się nie tyle w moim mieszkaniu, co w ogrodzie na betonowym podeście, na którym do tej pory z całą rodziną przygotowywaliśmy grilla. Często zapraszaliśmy też gości, więc bywało, że w ogrodzie czas spędzało sporo osób, w tym także dzieci, a do tego pod nogami biegały psy. Najpierw mrówek było niewiele, ale zaczęły się pojawiać w coraz większej ilości, aż w końcu praktycznie musieliśmy zrezygnować z przebywania w ogrodzie. Na szczęście znalazłam w internecie środek vigonez neptune i okazał się bardzo skuteczny - mrówek było coraz mniej, aż w końcu całkiem znikneły z podestu w ogrodzie. Działa!
Maria
Mieszkam w dużym domu z ogrodem na osiedlu pod lasem i zawsze byłem przyzwyczajony do tego, że latem mamy inwazję insektów i pająków, często całkiem dużych, bo takich ogrodowych. O ile my z żoną już się przyzwyczailiśmy, to nasze córki zaczęły się burzyć, żebyśmy zrobili coś z tymi pająkami - jedna z nich w dodatku ma fobię… Poczytałem w internecie, o Vigonez neptune opinie były bardzo pozytywne, a sam środek niedrogi, więc zamówiłem, popsikałem w kilku miejscach, przy balkonie i przy sufitach. Trochę tęsknię za tymi potworami, ale córki zadowolone i pająków nie ma, także polecam.
Krystian
Moja entomofobia sprawia, że jak tylko coś latającego znajdzie się w zasięgu mojego wzroku, to mam od razu mini zawał serca i robię się nerwowa. Więc kiedy na naszym balkonie zaczęły pojawiać się osy, autentycznie rozważałam rychłą przeprowadzkę do innego mieszkania. Na szczęście trzeźwo myślący ludzie polecili mi neptune vigonez - oczywiście sama nie zbliżyłam się do gniazda, ale z pomocą udało mi się zastosować środek na osy i ku mojemu zaskoczeniu okazał się skuteczny. W dodatku kosztowało mnie to znacznie mniej niż przeprowadzka - polecam!
Marlena
Mieszkam dosyć niedaleko jeziora i ze względu na wodę blisko domku, latem praktycznie nie da się opędzić od komarów, much, os i innych latających insektów. Jest to zazwyczaj bardzo uciążliwe, szczególnie kiedy w domu są dzieci albo szykujemy jedzenie, na dodatek komary wciąż nas gryzą i wszelkie odstraszacze przestały już dawać jakikolwiek rezultat. Wtedy postanowiłem poczytać trochę opinii o środkach owadobójczych i trafiłem na vigonez neptune - kupiłem koncentrat i wersję w sprayu na wszystkie owady latające, bo u nas chyba niczego latem nie brakuje - jedno i drugie zadziałało rewelacyjnie, problem z głowy i od razu przyjemniej się funkcjonuje :)
Emil