Koncentrat na pająki Vigonez

Koncentrat do zwalczania pająków powinien stanowić stałe wyposażenie szafki ze środkami czyszczącymi w każdym gospodarstwie domowym. Pająki na ścianach bez względu na to, czy wiszą bez ruchu, czy się przemieszczają, nie tylko zaburzają całą estetykę wnętrza, ale i w wielu osobach mogą wzbudzać obrzydzenie. Ich obecność często wywołuje poczucie braku higieny danego pomieszczenia, dlatego warto zadbać o skuteczną likwidację pająków i pajęczyn.
Sprawdź produkt!

Koncentrat na pająki w domu - jak używać?

Chcąc efektywnie i na dłużej pozbyć się pająków ze swojego otoczenia sięgnij po koncentrat do zwalczania pająków i pajęczyn Vigonez Neptune. Produkt jest prosty w użyciu - służy do stosowania jako oprysk przy użyciu spryskiwacza ręcznego. Jego skład jest bezpieczny dla ludzi i innych zwierząt. Możesz go stosować zarówno w gospodarczych pomieszczeniach wewnętrznych (o kubaturze 25 m2), jak i na zewnątrz. Idealnie sprawdzi się w miejscach, które wymagają zachowania maksimum czystości - przedszkola, hotele, szpitale czy restauracje. Efekty biobójcze uzyskasz po około 2 dniach od zastosowania. O czym musisz pamiętać, stosując środek na pająki?

Sprawdź wszystkie produkty

● Pomieszczenie po wykonaniu oprysku jest wyłączone z użytkowania na pół godziny.

● Po upływie pół godziny należy taką samą ilość czasu wietrzyć pomieszczenie.

● Przed opryskiem zabezpiecz powierzchnie mające bezpośredni kontakt z żywnością lub dokładnie umyj je dostępnymi detergentami.

● Szczególną ostrożność zachowaj w przypadku alergików, kobiet w ciąży i osób przewlekle chorych. Preparat jest łagodny dla otoczenia, jednak w związku z jego biobójczym działaniem zachowaj szczególną ostrożność podczas używania.

KUP!

Zalety koncentratu na pająki

Największą zaletą koncentratu do zwalczania pająków i pajęczyn Vigonez Neptune jest długotrwały i szybko uzyskany efekt. Preparat działa kompleksowo, przez co uznać go można za jeden z lepszych sposobów na skuteczne pozbycie się niechcianych pajęczaków z pomieszczeń. Środek jest bezzapachowy i nie brudzi tkanin, nie musisz martwić się o nieestetyczny osad po opryskach. Pomieszczenie można ponownie użytkować już po 30 minutach (wcześniej koniecznie je przewietrz). Co ważne - koncentrat na pająki w domu po rozcieńczeniu jest bezpieczny w użyciu, gdyż posiada formułę łagodną dla otoczenia. Nie akumuluje się w organizmie nawet przy długotrwałym przebywaniu w opryskiwanym miejscu. Nie szkodzi także innym zwierzętom, np. ptakom czy gryzoniom.
Vigonez - sklep